et       
Firmast

Firmast

Juhtmejukud OÜ on arvutivõrgukomponentide juhtivate tootjate AMP Netconnect (Tyco Electronics), Eurolan, R&M (Reichle & De-Massari) ning mitmete teiste tootjate ametlik sertifitseeritud süsteemkaabelduse paigaldaja ja Rittali ning LT4 serverikappide sertifitseeritud installeerija.

Meie teenuste hulka kuuluvad IT kaabeldus, IT võrgud, WiFi lahendused, arvutivõrgud, sidevõrgud, andmesidevõrgud, nõupidamiste ruumide kaabeldus, multimeedia lahendused - kokkuvõttes paigaldame väga erinevaid nõrkvoolu kaableid ja süsteeme kontoritesse, tootmishoonetesse ja mujale.

Juhtmejukud tegutsevad harva ehitusobjektidel, pigem valmis büroodes. Oleme harjunud objektidega, kus on inimesed sees oma igapäevast tööd tegemas, kus on vaja midagi ümber teha, kui klient kolib või näiteks laiendab ettevõtte tegevust.

Läheneme IT infra seisukohast optimaalsete lahenduste vaatenurgast ning kaabeldusele ja võrkudele teenindajatena, mitte pelgalt tehniliste ehitajatena või kaabeldajatena. Meie konkurentsieelisteks on paindlikkus, reageerimiskiirus, avatus ning vahetu personaalne asjaajamine nii projektijuhtide kui tehnikute poolt. Juhtmejukud on täpsed, kiired ja lahendustele orienteeritud – soovime Teile pakkuda kaabelduste ja võrgutööde kõrgeimat teeninduskvaliteeti.

Juhtmejukud OÜ on registreeritud Majandustegevuse registris registrinumbritega EEH006669, EEK000932, EEO002909, EEP002559, EEJ003058 ja TEL002032.

  Juhtmejukud OÜ   Tel: 677 5857   E-post: info@juhtmejukud.ee