et       
Nõrkvoolutööd Kaabeldus

Kaabeldus

Kvaliteetne kaabeldus tagab side- ja infosüsteemide osade omavahelise häireteta ühenduse. Juhtmejukude kvalifitseeritud spetsialistid teevad kõik vajalikud tööd nii fiiberoptiliste kaablite (valguskaablid) kui ka CAT5e, CAT6, CAT6A ja CAT7 vaskkaablite paigaldusel ning kaabelduse kvaliteedi tagamisel.

Kui laiendate ettevõtte tegevust või paigutate töökohti büroos või tootmishoones ringi, siis vajate ka uusi ühendusi. Kutsuge appi Juhtmejukude professionaalne kaabeldusmeeskond, kes teostab vajalikud kaabeldused kiiresti, kvaliteetselt ning Teie ettevõtte igapäevatööd võimalikult vähe häirides.

Juhtmejukud teostab vastavalt kliendi vajadustele sertifitseeritud süsteemkaabeldust kui ka mittesüsteemset kaabeldust. Süsteemkaabeldusele pakume garantiid sõltuvalt tootjast 20-25 aastat, mittesüsteemse kaabelduse puhul on garantii 2-5 aastat.

Süsteemkaabeldus

Maksimaalse kaabelduse kvaliteedi tagab Teile Juhtmejukude sertifitseeritud spetsialistide paigaldatud süsteemkaabeldus. Süsteemkaabeldus tähendab, et kogu ühenduste ahel (pesad, kaablid, paneelid, vahekaablid) ehitatakse ühe konkreetse tootja komponentidest.

Süsteemkaabelduse korral tagavad parima võimaliku kvaliteedi võrgukomponentide omavaheline testitud sobivus, võrgu planeerimiseks pakutavad mugavustööriistad, tootja poolt antav 20-25 aastane garantii ja tootja koolitusega sertifitseeritud paigaldajad. Süseemkaabelduse komponentide tootja koolitab ja sertifitseerib paigaldajad, et tagada kaabelduse kvaliteetseim paigaldus ning laitmatu töökindlus. Kui tellite süsteemkaabelduse, küsige alati paigaldajatelt vastava kaabeldussüsteemi tootja poolt väljastatud sertifitseeritud paigaldaja tunnistust. Juhtmejukud OÜ on juhtivate võrgukomponentide tootjate AMP Netconnect (Tyco Electronics), Eurolan, R&M (Reichle & De-Massari) ja Draka Cable ametlik sertifitseeritud süsteemkaabelduse paigaldaja.

Kaabeldustööde tellimiseks või operatiivseks konsultatsiooniks helistage meile telefonil +372 677 5857 või kirjutage info@juhtmejukud.ee

Juhtmejukud tagab kaabelduste kõrgeimate kvaliteedinõuete järgimise ning tähtaegadest kinnipidamise.

  Juhtmejukud OÜ   Tel: 677 5857   E-post: info@juhtmejukud.ee